Latvian English

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

Mūzika

Mūzikas nodaļa īsteno 32 profesionālās ievirzes izglītības programmas (20V un 30V ) Taustiņinstrumentu spēle, Stīgu instrumentu spēle, Pūšaminstrumentu spēle, Sitaminstrumentu spēle, Vokālā mūzika-Kora klase

Lasīt vairāk

Māksla

Mākslas nodaļa īsteno profesionālās ievirzes izglītības programmu “Vizuāli plastiskā māksla” 20V21100

Lasīt vairāk

Mūžizglītība

Mūžizglītības un interešu izglītības programmu piedāvājums skolā

Lasīt vairāk
  • Sveicam!

    XXV Starptautiskajā Daudzstīgu mūzikas instrumentu konkursā "Jūrmala 2024",

    kurš norisinājās no 30. aprīļa - 03. maijam.

     

    2. kokles klases audzēkne Marta Krustiņa sīvā cīņā ieguva 3.vietu.

     

    Paldies pedagoģei Inesei Dzenei par veiksmīgu audzēknes sagatavošanu konkursam.

     

  • Apsveicam vokālā konkursa laureātu!

    1.kora klases audzēkni Tomu Aksjoņenko

    ar iegūto III vietu Jauno vokālistu konkursā

    "Dziesmu raksti 2024".

     

    Paldies par audzēkņa sagatavošanu

    skolotājai Zandai Ozoliņai - Grasei

    un koncertmeistarei Ilvai Lempai

  • SVEICAM!

    Sveicam XI Starptautiskā ģitāristu konkursa “Kur tad tu nu biji” 2024 laureātus!

    Jēkabs Nordmanis – 2. ģitāras klase II vieta,

    Daniils Čikrizovs –  6. ģitāras klase II vieta

    Paldies pedagogiem Modrim Baumanim un Aleksandram Koņickim – Kredensiram

    par audzēkņu sagatavošanu konkursam.

  • SVEICAM!

    Jauno mūziķu un mākslinieku konkursa “Stīgo, Radi Bolderājā!” 2024 laureātus!

    Elīna Valdberga – 4. vijoles klase II vieta 

    Jeļizaveta Baikova - 4. čella klase II vieta 

    Ervīns Ozbeks - 4. čella klase III vieta 

    Paldies skolotājām Asnātei Riekstiņai, Indrai Liepiņai un koncertmeistariem Mairai Leikartei, Rihardam Plešanovam par audzēkņu sagatavošanu konkursam.

  • SVEICAM!

    Māra Lasmaņa Jauno vokālistu konkursa Mārupes pupuķis laureātus:

    Jevgēnija Siņicina  -  III vieta

    Ped. Vita Grīnhofa, kcm. Rihards Plešanovs

     

    Enija Kudrjavceva – III vieta

    Enija Kudrjavceva un Paula Maldute duets – II vieta

    Ped. Zanda Ozoliņa-Grase, kcm. Rihards Plešanovs

     

    Nora Grandāne – III vieta

    Kristīne Baltrūna – atzinības raksts

    Ped. Irēna Račevska, kcm. Ilva Lempa

     

    Marta Hanna Seržante – atzinības raksts

    Anna Kozlinska – atzinības raksts

    Ped. Karīna Pundzjus,  kcm. Santa Geide

  • Apsveicam audzēkni - Alisu Dagi

    Apsveicam audzēkni Alisu Dagi ar Atzinību Starptautiskajā bērnu un jauniešu šķiedrmākslas

    darbu konkursā “Meža serenāde”, kas norisinājās Mārupē.

     

    Paldies skolotājai Baibai Osītei

    par 2.C klases audzēkņu sagatavošanu un

    inovatīvu tehniku ieviešanu.

  • SVEICAM!

    5.A klases audzēkni Edvardu Goldbergu

    ar Atzinības balvu skolēnu karikatūru zīmējumu konkursā „Pa-smejies!”

    Ķekavas muzejā 2024.gada aprīlī, un viņa skolotāju D.Baumani.

     

    Pateicamies skolotajām -

    I.Margēvičai, E.Rudzītei, D.Ozerei, A.Kļaviņai par audzēkņu sagatavošanu dalībai konkursā.   

  • KONKURSA “WIND STARS 2024” LAUREĀTI

    V STARPTAUTISKAJĀ PŪŠAMINSTRUMENTU UN SITAMINSRUMENTU SPĒLES JAUNO IZPILDĪTĀJU KONKURSĀ

    „WIND STARS 2024”  laureātus, sitaminstrumentu spēles audzēkņus, kuri piedalījās attālināti:

     

    2. vieta - Rūdolfs Supe

    3. vieta - Toms Kiops

    pedagogs Mārtiņš Kokars

    kcm. Santa Geide

     

  • Konkursa “WIND STARS 2024” laureāti

    Sirsnīgi sveicam mūsu laureātus ar godalgotām vietām V Starptautiskā pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā “WIND STARS 2024”.

    1. vieta - Laura Vilmaniete (2.fagota sp.kl.)

    1. vieta - Laila Vanaga  (4.flautas sp.kl.)

    2. vieta - Lizete Mičule (2.klarnetes sp.kl.)

    2. vieta - Gustavs Kiops (1.flautas sp.kl.)

    2. vieta - Rihards Abramenko (2.obojas sp.kl.)

    2. vieta - Lauma Evelīna Gailiša (2.obojas sp.kl.)

    2. vieta - Barbara Bernāte (5.obojas sp.kl.)

    2. vieta - Oskars Stobovs (5.obojas sp.kl.)

    2. vieta - Luīze Baumane (4.klarnetes sp.kl.)

    Paldies par ieguldīto darbu pedagogiem Andrim Arnicānam, Ingai Grīnvaldei, Maijai Majackai, Dainim Cimermanim un koncertmeistariem Ilvai Lempai, Mairai Leikartei, Patrīcijai Ciemesei un Rihardam Plešanovam.

  • Sveicam tiešsaistes festivāla – tautas mūzikas konkursa “ЗОЛОТЕ ЗЕРНО” kokles spēles laureātus

    Sveicam tiešsaistes festivāla – tautas mūzikas konkursa “ЗОЛОТЕ ЗЕРНО” kokles spēles laureātus:

    Zelma Miķelsone - 1.vieta

    Marta Riekstiņa - 2.vieta

    Olivija Gribuška - 3.vieta

    Paldies skolotājai Inesei Dzenei par audzēkņu sagatavošanu!

    2024. gads, Ukraina!

  • Taustiņinstrumentu nodaļas koncerts "Atspulgi"

    5. martā plkst.18.00 Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas Lielajā zālē izskanēja taustiņinstrumentu nodaļas koncerts "Atspulgi", kurā tika atskaņoti komponistes I. Arnes skaņdarbi klavierēm.

    Paldies kuplajam dalībieku skaitam par muzikālo sniegumu un pedagogiem par ieguldīto darbu.

    Liels paldies Mākslas skolas audzēkņiem un skolotājiem par lielo atsaucību koncerta veidošanā un noskaņas uzburšanu ilustrācijās.

    Vissirsnīgākais paldies komponistei I. Arnei par brīnišķīgo mūziku un tikšanos klātienē.

    Pilnu ieskatu no koncerta var apskatīt GALERIJĀ!

  • Balva Par ilgstošu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu " Baltais zvirbulis"

    Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas vijoles spēles skolotājai Regīnai Sjakstei 

    tiek pasniegta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta gada balva " Baltais zvirbulis"

    nominācijā “Par ilgstošu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu”

    Pateicamies par izskolotajiem jaunajiem vijolniekiem 42 darba gados, un sirsnīgi sveicam mūsu skolotāju!

Mākslas nodaļas ekskursija uz Tartu

Mākslas nodaļas ekskursija uz Tartu

PMMS mākslas nodaļas 6., 5. un 3. klašu audzēkņi un pasniedzēji 26. aprīlī devās izzinošā ekskursijā uz Tartu, kas 2024. gadā ir Eiropas Kultūras galvaspilsēta, Igaunijā.

Lasīt vairāk
Kora nodaļas absolventu klases koncerts

Kora nodaļas absolventu klases koncerts "SOLO"

26. aprīļa vakarā tika aizvadīts jauks, muzikāls vakars Jāņa Akuratera muzejā, kur ar savu dziedāšanas diplomeksāmena programmu uzstājās Pārdaugavas  un Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolu kora klases audzēkņi.

Lasīt vairāk
Materialitāte un ilūzija - I. Krūmiņas meistarklase

Materialitāte un ilūzija - I. Krūmiņas meistarklase

Š.g. 12. aprīlī Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolā notika Latvijas Mākslas akadēmijas profesores, Tekstilmākslas katedras vadītājas, mākslinieces Ievas Krūmiņas lekcija un meistarklase mākslas skolotājiem.

Lasīt vairāk
Māra Lasmaņa Jauno vokālistu konkurss “Mārupes Pupuķis”

Māra Lasmaņa Jauno vokālistu konkurss “Mārupes Pupuķis”

17. aprīlī Mārupes Mūzikas un mākslas skolā norisinājās komponista Māra Lasmaņa Jauno vokālistu konkurss “Mārupes Pupuķis”. Konkursā no Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas ar labiem panākumiem startēja 8 audzēkņi, piedaloties gan solistu, gan duetu kategorijās 114 priekšnesumu konkurencē.

Lasīt vairāk