Latvian English

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

Laureāti 2018./2019. m.g.

  • Dubultmēlīšu svētki 2019 - Anna Kazuļina – II vieta
  • Andra Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss "Kur tad tu nu biji?" 2019 - Patriks Garisons – Grand Prix, Daniils Čikrizovs – I vieta, Aleksandrs Sergejevs – I vieta, Mihails Pritkovs – II vieta 
  • XIII Jauno vijolnieku, altistu un čellistu konkurss "XX gadsimta klasika" - E. Pīpiķe - III vieta, S.Ogarkova - III vieta, T. Džuminska - atzinības raksts
  • IX Starptautiskais Brāļu Mediņu jauno pianistu konkurss - A.Tupiks - I vieta
  • II Starptautiskais pianistu konkursa zēniem "Muzikuojantys Berniukai" - Valters Vēģelis - II vieta
  • Starptautiskais koka un metāla pūšamo instrumentu konkurss "Ventus Musicale" - M. A. Dziļuma - II vieta
  • XV Starptautiskais akordeonistu festivāls Limbažos - A. Gills un R. Vanags - Grand Prix
  • Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkursa Vispārējās klavierēs - Renāts Vanags – I vieta, Laura Patrīcija Damberga – II vieta, Antra Ķīsele – II vieta, Adriāna Portnaja – III vieta, Dārta Anna Celma – atzinības raksts, Karīna Sudņicina – atzinības raksts
  • Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles audzēkņu Valsts konkursa fināls - Zane Medvede – saksofona spēle – I vieta, Lukass Ronalds Lauskis – mežraga spēle – I vieta, Mija Amēlija Dziļuma – obojas spēle – II vieta, Kate Kalniņa – obojas spēle – II vieta, Roberts Ivanovs – obojas spēle – III vieta, Anna Kazuļina – obojas spēle – III vieta, Oskars Kilks – trompetes spēle – III vieta, Eleonora Kareļina – eifonija spēle – III vieta, Kārlis Kopštāls – sitaminstrumentu spēle – III vieta, Krišjānis Timermanis – sitaminstrumentu spēle – III vieta, Paula Baltvilka – klarnetes spēle – III vieta, Jasmīna Marta Kalniņa – klarnetes spēle – III vieta, Martins Miks Laiviņš – klarnetes spēle – III vieta, Paula Marta Ružicka – klarnetes spēle – III vieta;Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs - Renāts Vanags – I vieta, Laura Patrīcija Damberga – II vieta, Antra Ķīsele – II vieta, Adriāna Portnaja – III vieta, Dārta Anna Celma – atzinības raksts
  • VI Akordeonistu ansambļu un kameransambļu konkurss- akordeonistu duets Arvīds Gills un Renāts Vanags – I vieta 
  • Eduarda Medņa XX  Starptautiskais konkurss "Jaunais mūziķis" - M.A.Dziļuma - II vieta
  • XIII Starptautiskais jauno kamermūziķu festivāls – konkurss “Muzicējam kopā ar draugiem” - Antra Ķīsele un Elza Heinsberga I vieta
  • Pūšaminstrumentu spēles un sitaminstrumentu spēles audzēkņu valsts konkurss III kārta programmā 30V - Elza Heinsberga – flautas spēle – II vieta, Antra Ķīsele –  flautas spēle – II vieta, Dāvis Benefelds – mežraga spēle – II vieta
  • Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles audzēkņu Valsts konkursa fināls - Zane Medvede – saksofona spēle – I vieta, Lukass Ronalds Lauskis – mežraga spēle – I vieta, Mija Amēlija Dziļuma – obojas spēle – II vieta, Kate Kalniņa – obojas spēle – II vieta
  • Paula Baltvilka – klarnetes spēle – III vieta, Jasmīna Marta Kalniņa – klarnetes spēle – III vieta, Martins Miks Laiviņš – klarnetes spēle – III vieta, Paula Marta Ružicka – klarnetes spēle – III vieta, Roberts Ivanovs – obojas spēle – III vieta, Anna Kazuļina – obojas spēle – III vieta
  • Oskars Kilks – trompetes spēle – III vieta, Eleonora Kareļina – eifonija spēle – III vieta, Kārlis Kopštāls – sitaminstrumentu spēle – III vieta, Krišjānis Timermanis – sitaminstrumentu spēle – III vieta
  • III komponista Alvila Altmaņa dziesmu konkurss „Ulbrokas vālodzīte” 2018 - Katrīna Miezīte II vieta, Enija Kudrjavceva III vieta, Iļja Bordjukovs III vieta, Anna Kilke atzinības raksts
  • XIV Starptautiskā Pētera Čaikovska klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss - Marija Virki – I vieta, AleksejsTupiks – III vieta 
  • Konkurss "Talants Latvijai" - I vieta  A.Tupiks 2.klavieru klase, III vieta  M.Virki 7.klavieru klase, Atzinības raksts  V.Vēģelis 7.klavieru klase, II vieta  S.Ogarkova 7.čella klase, II vieta  I.D. Sidorovs  9.alta klase, III vieta  L.P.Damberga 3.vijoles klase  
  • II vieta  M.A.Dziļuma 5.obojas klase, Atzinības raksts  K.Kalniņa2 obojas klase, Atzinības raksts  F.Ozerovs 2.eifonija klase 
  • Starptautiskais festivāls – konkurss Polijā - skolas simfoniskais orķestris – I vieta
  • XXIV Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss - Mija Amēlija Dziļuma – I vieta, Kate Kalniņa – II vieta, Martins Miks Laiviņš – diploms, Paula Marta Ružicka – diploms

Atpakaļ

Kā mūs atrast

Kontaktinformācija

Sazinies ar mums!

+371 67181041 Graudu iela 59, Rīga, Latvija